تابلوخط و نقاشیخط را از کجا بخریم؟

تابلوخط و نقاشیخط را از کجا بخریم؟

تابلو خط و نقاشیخط را از کجا بخریم؟

آدرس فروش تابلو خوشنویسی کجاست؟

تابلو های هنری اورجینال را از کجا میتوان خریداری کرد؟

بازار فروش تابلو خوشنویسی و تابلو نقاشی خط کجاست؟

تابلوخط و نقاشیخط را از کجا بخریم؟

تابلو خط و نقاشیخط ارجینال را از نمونه های تقلبی و غیر اصلی چطور باید تشخیص داد؟

 

تابلوخط و نقاشیخط را از کجا بخریم؟

تابلوخط و نقاشیخط را از کجا بخریم؟

 

این سوالات و دهها سوال دیگر اغلب سوالاتی است که اکثر مردم برای خرید تابلو های هنری، تابلو خط و تابلونقاشیخط در ذهن دارند. معمولا علاقمندان به هنر دوست دارند برای دکوراسیون منزل، محل کار و یا دفتر خود از تابلو خط و نقاشیخط استفاده کنند و جلوه و زیبایی بیشتری به محیط پیرامون خود بدهند از طرف دیگر با توجه به تعدد فراوان آثار نقاشیخط و قیمت نسبتا بالای آثار نقاشیخط همواره اصل یا فیک بودن کارها دغدغه این عزیزان می باشد.

از جمله مواردی که در هنگام خرید تابلونقاشیخط باید دقت کنید اینست که کار فوق اورجینال بوده و چاپ روی بوم یا سطح دیگری نباشد که ارزش آن بسیار پایینتر خواهد بود، از آنجایی که تشخیص این موضوع ممکن است برای بسیاری از علاقمندان به هنرنقاشیخط کمی سخت باشد پیشنهاد میکنم در زمان خرید تابلو نقاشیخط اقدام به لمس سطح کار و دست کشیدن به بافت پارچه نمایید، معمولا آثار اورجینال دارای بافت بوده و پستی بلندی و رد قلم و رنگ و سایر مواد و متریال نقاشی خط بر روی تابلو قابل مشاهده و لمس کردن است اما آثار چاپی یک سطح صاف و بدون بافت هستند.

لازم به ذکر است در زمان خرید آثار نقاشیخط موارد متعدد دیگری چون جنس پارچه بوم ، کلاف بوم ، مواد و متریال استفاده شده ، شیوه ثابت کردن کار و …. نیز نیاز به بررسی و دقت مضاعف دارد.

فروش تابلو نقاشی خط نستعلیق

فروش تابلو نقاشی خط نستعلیق

با توجه به گستردگی موارد فوق و نیاز اکثر عزیزان و علاقمندان به تهیه تابلو نقاشی خط تصمیم گرفتیم از دریچه “سایت فروش آثار هنری خط و نقاشیخط – سجاد مهری” تا حد امکان به کمک دوستان عزیز و علاقمندانی که قصد خرید تابلو نقاشیخط را دارند برآییم و در فرآیند خرید آثار همراه این عزیزان باشیم. شما دوست عزیز میتوانید جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تابلوخط یا نقاشیخط با شماره ۰۹۱۴۰۲۲۲۰۵۹ تماس بگیرید.

سفارش تابلو خط و نقاشیخط

سفارش تابلو خط و نقاشیخط

دوست عزیز شما میتوانید از طریق کلیک کردن بر روی لینک های زیر با نمونه هایی متنوع و گوناگون از انواع خطوط و تابلو های خطاطی و نقاشیخط قابل ارایه از طریق این سایت (خرید و فروش آثار هنری خوشنویسی و نقاشیخط) آشنا شوید …

 

 شما میتوانید نمونه های بیشتری از تابلو نقاشی خط را اینجا ببینید …

نمونه های بیشتری از تابلو خط نستعلیق را اینجا ببینید …

همچنین نمونه های بیشتری از تابلو خط شکسته نستعلیق را اینجا ببینید …

برای مشاوره رایگان و سفارش انواع تابلو خط و نقاشیخط با شماره موبایل ۰۹۱۴۰۲۲۲۰۵۹ تماس بگیرید.

 

About the Author:

ثبت ديدگاه