دکوراسیون کافی شاپ و نقش تابلو های نقاشی خط

//, مقالات هنری, وبلاگ/دکوراسیون کافی شاپ و نقش تابلو های نقاشی خط

دکوراسیون کافی شاپ و نقش تابلو های نقاشی خط

دکوراسیون کافی شاپ و نقش تابلو های نقاشی خط در ان را در ادامه به تفصیل بررسی خواهیم کرد. اهمیت چیدمان دکوراسیون کافی شاپ و نقش تابلو های نقاشی خط و خوشنویسی در آن از آنجا مورد توجه قرار می گیرد که امروزه توجه به چیدمان و دکوراسیون داخلی فضاها چه خصوصی و چه عمومی بسیار بیشتر شده است. 

دکوراسیون کافی شاپ و نقش تابلو های نقاشی خط

دکوراسیون کافی شاپ و نقش تابلو های نقاشی خط

با توجه به نکات روانشناسی که در مورد تاثیر رنگ ها و چینش وسایل در فضاها به اثبات رسیده است به نظر می رسد که توجه بیش از پیش به این نکات در ایجاد فضای مناسب برای رستوران ها و کافی شاپ ها کاری عاقلانه باشد.

اثر رنگ ها در دکوراسیون داخلی رستوران ها و کافی شاپ ها :

رنگ ها هرکدام اثری ویژه بر روی احساس و ادراک ما از جهان پیرامونمان دارند، بطور کلی رنگ های گرم (زرد، قرمز، نارنجی و …) رنگ هایی هستند که باعث تحریک حواس ما شده و نشاط و سرعت عمل ما را بالا می برند و رنگ های سرد (مثل آبی، سبز و …) باعث تلقین احساس آرامش و سکون می شوند.

در محیط رستوران و کافی شاپ ، بسته به اینکه صاحب این فضا چه توقعی از آن داشته باشد می توان از رنگ های متنوع و متفاوتی در دکوراسیئن و چیدمان داخلی استفاده کرد، اگر زیاد کردن اشتها و سرعت در خوردن غذای مورد نظر مطرح است رنگ هایی از قبیل رنگ زرد ، نارنجی و قرمز مناسب هستند. اگر ایجاد حس آرمش و ماندن در مدت زمان بیشتر در محل مدنظر است رنگ هایی با طیف آب و بنفش مناسب هستند. اگر در محیط کافی شاپ یا رستوران مورد نظر تمایل دارید که از مواد غذایی و دمنوش های گیاهی سرو کنید و حس نازگی و سلامت را به مشتری منتقل نمایید از رنگ سبز و تونالیته های سبز در دکوراسیون محیط استفاده کنید. 

خرید تابلوی نقاشیخط

خرید تابلوی نقاشیخط

گذشته از رنگ انتخابی چیدمان دکوراسیون داخلی ، المان های موجود در محیط مثل مبلمان ها، میز و صندلی و استفاده از تابلوهای هنری و وسایل تزیینی در زیباسازی فضای رستوران و کافی شاپ نقش بسیار مهمی در رسیدن به هدف مورد نظر دارد.

استفاده از تابلو های هنری دست ساز و اورجینال در محیط احساس اهمیت دادن به مشتری را بوجود آورده و یادآور می شود که در محیط اینجا به هنر و هنرمندان احترام گذاشته می شود و به مشتری بها داده می شود. بجای استفاده از انواع مختلف پوسترهای چاپی و تابلو های دکوراتیو فیک و غیر اصلی با استفاده از آثار هنری و تابلو های نقاشی خط دست ساز به لذت بصری اهمیت داده شده و برای آن هزینه شده است و از آثار هنری با ارزش و زیبا استفاده شده است.

استفاده از تک جمله های ناب یا شاه بیت های اشعار شاعران نامی میتواند باعث لطیف تر شدن احساس مشتریان رستوران و کافی شاپ شده و دقایقی آرامش بخش را به مشتری هدیه دهد.خصوصا” اگر از رنگ های مناسب فضا برای نوشتن تابلو خط های انتخابی استفاده شده باشد.

تابلو های نقاشی خط با استفاده از اشعار زیبا ، متون مناسب عرفانی فلسفی و طرح و رنگ های شاداب و سرزنده گزینه های مناسبی برای استفاده در دکوراسیون رستوران های سنتی و مدرن، کافی شاپ ها و سالن های انتظار می باشند، چرا که در ضمن اینکه اصالت ایرانی را حفظ کرده اند ، گریزی به شعر و ادبیات و هنر ایرانی زده اند در عین حال بسیار مدرن و زیبا هستندو با استفاده از حرکت و ریتم و رنگ های شاد و سرزنده با ذائقه ی امروزی انسان ها سازگاری دارند.

 

دوست عزیز شما میتوانید از طریق کلیک کردن بر روی لینک های زیر با نمونه هایی متنوع و گوناگون از انواع خطوط و تابلو های خطاطی و نقاشیخط قابل ارایه از طریق این سایت (خرید و فروش آثار هنری خوشنویسی و نقاشیخط) آشنا شوید …

 

 شما میتوانید نمونه های بیشتری از تابلو نقاشی خط را اینجا ببینید …

نمونه های بیشتری از تابلو خط نستعلیق را اینجا ببینید …

همچنین نمونه های بیشتری از تابلو خط شکسته نستعلیق را اینجا ببینید …

 

برای مشاوره رایگان و سفارش انواع تابلو خط و نقاشیخط با شماره موبایل ۰۹۱۴۰۲۲۲۰۵۹ تماس بگیرید.

About the Author:

ثبت ديدگاه