سفارش تابلو خط نستعلیق ، شکسته نستعلیق و انواع تابلوهای نقاشیخط ساده، مدرن و کلاسیک

هنردوستان گرامی و هموطنان ایرانی عزیزم بعضا” افرادی هستند که به شعر خاصی علاقه دارند یا متن یا موضوع مورد علاقه ای دارند و مایلند آن را به طور زیبایی در اختیار داشته باشند، برخی دیگر به تکنیک خاصی علاقمندند ، تابلوی نقاشی خط رنگ روغن، تابلو نقاشی خط ساده ، مدرن یا کلاسیک را با رنگ اکریلیک یا نرکیب مواد و ورق طلا میپسندند، برخی دوستان تابلو خط نستعلیق یا شکسته نستعلیق را با مرکب سنتی ایرانی بر روی کاغذهای الوان زیبا و خوشرنگ دوست دارند و مایلند یک تابلو خطاطی زیبا به یکی از خطوط زیبای ایرانی با گل و مرغ های رویایی و طرح های تذهیب و اسلیمی ها و ختایی های چرخان و دوار داشته باشند …

برای هر سلیقه ای راهی در نظر گرفته ایم و آماده ایم تا تابلوی نقاشیخط ، خوشنویسی یا خطاطی مورد علاقه شما را متناسب با فضا و دکوراسیون محل کار یا دیوار های منزل شما آماده کنیم و در کوناهترین زمان ممکن به دستتان برسانیم.

برای مشاوره رایگان و سفارش انواع تابلو خط و نقاشیخط با شماره موبایل ۰۹۱۴۰۲۲۲۰۵۹ تماس بگیرید.

 

سفارش تابلو خط و نقاشیخط
سفارش تابلو خط و نقاشیخط

 

زمان انجام سفارشات خط و نقاشی خط چقدر خواهد بود؟

سفارشات تابلو خط و نقاشیخط شما عزیزان بسته به ابعاد و اندازه کار بین دو تا سه هفته کاری انجام میشود.

 

روش ارسال تابلوهای نقاشی خط خریداری شده به چه شکل است؟

کارهای خریداری شده از طریق تیپاکس به آدرس شما ارسال می شود ، پروسه ارسال کارها معمولا بین ۲ تا ۳ روز کاری از لحظه ثبت سفارش و خرید تابلو تا زمان تحویل به شما در محل زمان می برد.

لازم به یادآوری است در حال حاضر امکان ارسال کار توسط ما بجز آمریکا ، اسراییل و مغولستان به سایر کشورها امکان پذیر است.

 

جنس تابلوها از چیست و از چه مواد و متریالی ساخته شده اند؟

قبل از پاسخ به این سوال لازم میدانم این نکته را یادآوری کنم که تمام آثار ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سایت اورجینال و ۱۰۰% دستساز هستند ، از این رو در ساخت و انجام آنها از بهترین مواد و متریال موجود در بازار لوازم هنری استفاده شده است تا ماندگاری بالا و زیبایی و درخشش خاصی را حتی پس از سالیان سال داشته باشند.

تابلو های نقاشیط سایت عموما روی بوم نقاشی دستساز اجرا شده اند و رنگ غالب آنها رنگ روغن هنری و رنگ اکریلیک می باشد. در برخی از کارها هم که ورق طلا ، ورق نقره یا مس استفاده شده تماما از ورق طلا ایتالیایی که در حال حاضر بهترین نوع ورق طلای تزیینی در جهان می باشد استفاده شده است.


دوست عزیز شما میتوانید از طریق کلیک کردن بر روی لینک های زیر با نمونه هایی متنوع و گوناگون از انواع خطوط و تابلو های خطاطی و نقاشیخط قابل ارایه از طریق این سایت (خرید و فروش آثار هنری خوشنویسی و نقاشیخط) آشنا شوید …

 شما میتوانید نمونه های بیشتری از تابلو نقاشی خط را اینجا ببینید …

نمونه های بیشتری از تابلو خط نستعلیق را اینجا ببینید …

همچنین نمونه های بیشتری از تابلو خط شکسته نستعلیق را اینجا ببینید …

 

برای مشاوره رایگان و سفارش انواع تابلو خط و نقاشیخط با شماره موبایل ۰۹۱۴۰۲۲۲۰۵۹ تماس بگیرید.

عضویت در کانال تلگرام خانه خوشنویسی
کانال تلگرام خانه خوشنویسی را دنبال کنید ….